Младежката организация на ГЕРБ в Пордим осигури първата зона с безплатен интернет в района на парка срещу детската градина, като за удобство за използването на безплатния интернет са направени и поставени нови пейки за жителите на община Пордим.
С тази инициатива младежите от ГЕРБ Пордим, ще дадат възможност на много да се възползват от тази нова придобивка, която ще бъде полезна за навременна информираност на всички желаещи.
В Младежката инициатива взе участие и кандидата за кмет за община Пордим, издигнат от ПП ГЕРБ – Детелин Василев, като отбеляза, че това няма да бъде единствената зона с безплатен Wi Fi.
Кандидатът за кмет сподели – „Ще подкрепя всяка една инициатива, която ще допринесе за едни „Видими резултати ” и развитие на Община Пордим”.
Гост на мероприятието бе и Спас Каменов – Областен координатор на МГЕРБ Плевен.